מיני ליפט

מיני ליפט

מיני ליפט – איזון מושלם בין מראה צעיר להחלמה נוחה וכל זה בעלות סבירה

מיני מתיחת פנים הוא סוג מתיחת הפנים הנפוץ ביותר במרפאה של ד"ר מאיר כהן. הניתוח כולל טיפול בשליש תחתון של הפנים וצוואר בהרדמה מקומית עם הרגעה. הטיפול מלווה בהחלמה מיידית של שבועיים, מעט כאב ותוצאה טבעית.

מיני ליפט היא מתיחת פנים חלקית המיועדת לאנשים שנפילת הפנים שלהם היא לא דראסטית ודורשת מתיחת פנים מלאה. לרוב מדובר בצוואר נופל יחד עם קמטי הבעה שגורמים לפנים להראות בצורת "בולודוג". באים החלק העליון של הפנים קרי גבות, עפעפיים ומצח לא זקוקים למתיחה או שעברו ניתוח ייעודי (כגון הרמת עפעפיים, הרמת מצח וכו) הפתרון הוא מיני ליפט.  מתיחת פנים מיני ליפט נעשית בהרדמה מקומית וסירופ הרגעה.

מיני מתיחת פנים

כתוצאה מכך ההחלמה היא מהירה, אורכת כשבועיים וללא כאבים משמעותיים. מיני ליפט מאפשרת חזרה מהירה לשגרה והיא בהתאם למגמות והטרנדים של עולם הפלסטיקה לטיפולים עם מינימום כאב, עם תוצאות מהירות ומראה טבעי ורענן.

פרטי הניתוח מיני מתיחת פנים

בבואך לייעוץ אצל ד"ר מאיר כהן הוא יבחן את מצב פניך וימליץ על המתיחה הרלוונטית. אנא הכיני לפגישה עם ד"ר מאיר כהן את כל המידע הרפואי או האישורים הרפואיים הרלוונטים יחד עם תמונה שלך מהנעורים או המראה אותו תרצי להחזיר לפניך. מתיחת פנים מיני ליפט היא מתיחה שתוצאותיה הבולטות הם בקו הלסת והצוואר ולכן נשים עם נפילה משמעותית יופנו למתיחה מלאה.

מהלך ניתוח מתיחת פנים מיני ליפט הוא כשעתיים ונעשה ע"י ד"ר מאיר כהן עצמו יחד עם צוות עזר הכולל אח מוסמך חדר ניתוח. בתחילה המטופלת תקבל סירופ הרגעה ולאחר מכן, תוזרק ההרדמה מקומית למקום הניתוח בדומה לטיפול במרפאת שיניים.

בזמן הניתוח ד"ר מאיר כהן ימתח את השרירים בפלג הפנים התחתון ובצוואר, ויסיר עודפי עור. במקרים רבים יזריק ד"ר מאיר כהן חומרי מילוי טבעיים לפיסול הפנים והשבת המראה הטיבעי והרענן. ד"ר מאיר כהן ישלב טכניקות של כיווץ תרמי באמצעות אולטראסאונד ושיטות מתחום שיחזורי הפנים בפגים וילדים שד"ר כהן התמחה בהם בארץ ובחו"ל בטובי האוניברסיטאות ובתי החולים. התפרים שד"ר מאיר כהן משתמש בהם הם תפרים רפואיים נמסים המתמזגים עם העור ולא דורשים הוצאה. התפרים עצמם נמצאים גם בתוך תעלת האוזן במיקום נסתר. בחלק מהמקרים ישלב ד"ר כהן פילינג לייזר לאחר שלושה חדשים, למראה עור צעיר ובריא והשלמת המתיחה.

לאחר ניתוח מיני מתיחת פנים

לאחר הניתוח תופני לחדר התאוששות וכעבור מספר שעות תשוחררי הביתה למנוחה יחד עם מרשם לכדורים משכחי כאבים.  זמן ההחלמה הוא כ 14 ימים. תוצאת ניתוח מיני ליפט היא מיידית ומתגבשת למראה קרוב לסופי, כמה חדשים לאחר הניתוח.

גם מתיחת פנים מיני ליפט לא עוצרת את השעון ומפסיקה את ההזדקנות אלא רק עוצרת אותה זמנית ומחזירה את הפנים למראה צעיר בריא ורענן. חשוב לזכור כי מתיחת פנים מיני ליפט היא ניתוח לכל דבר וככל ניתוח יתכנו שטפי דם, כאבים, סיבוכים וכודמה. ד"ר מאיר כהן יסביר את הסיכונים ותופעות הלוואי בעת הייעוץ האישי שלך ועליך לשקול ולקחת סיכונים אלו בחשבון עם הסכמתך לניתוח. צוות המרפאה כאן בשבילך לענות על כל שאלה או חשש לפני הניתוח, חשוב לנו לתת לך את כל המידע הדרוש והתמיכה בכדי שתוכלי לקבל את ההחלטה האישית שלך.

יתרונות הניתוח אצלנו

  1. ד"ר כהן הוא החלוץ ובעל הנסיון הארוך ביותר בישראל בביצוע ניתוחים בהרדמה מקומית במרפאה כירורגית.
  2. הטיפולים לפני ואחרי הניתוח נעשים במרפאה פרטית באוירה דיסקרטית ויוקרתית.
  3. כל טיפול כירורגי מלווה ב 10 טיפולי שיקום במכשיר LPG על ידי צוות מטפלים המנוסה ביותר בישראל.
  4. ד"ר כהן הוא הבעלים של המרכז הרפואי שער העיר ובהתאם לזה אינכם משלמים עבור השימוש בחדר הניתוח.
  5. במידה ונדרש, תזכו לאחר שלושה חדשים, לטיפול פילינג משלים עם לייזר מתקדם ללא עלות נוספת.

לקריאה על מתיחת הצוואר של העתונאית שרית ישי לוי

לצפיה בתמונות לפני ואחרי ניתוח מתיחת פנים

למחירון ניתוח מתיחת פנים

לפני יצירת קשר חובה לקרוא את טפסי ההסכמה לטיפולים /ניתוחים

Related Projects

בודק...