לייזר – פילינג

לייזר – פילינג

מתיחת פנים, הרמת מצח או ניתוח עפעפיים לא מטפלים בצלקות, כתמי הפיגמנט, התעבות העור והקמטוטים הקטנים שאנחנו צוברים עם השנים. במקרים רבים מומלץ לשלב הזרקה לקמטים, ניתוח עפעפיים או מתיחה עם קילוף של העור באמצעות לייזר. מדובר בטיפול מהיר, קצר ומדוייק המחדש את העור באופן דרמטי ומשיל שנים רבות בטיפול אחד.

כל הטיפולים נעשים במכשירי לייזר חדישים העומדים לרשותכם במרפאתו של דר' מאיר כהן ברמת גן. המכשירים מקצרים באופן משמעותי את משך ההחלמה והאודם לאחר הטיפול בעור בהשוואה למכשירים מהדור הקודם.  המכשירים העומדים לרשותכם הם לייזר דו תחמוצת הפחמן, לייזר ארביום ויאג לייזר. בכל אחד מאורכי הגל נתן לטפל בעור בעומק שונה, בשילוב עם צריבת כלי דם בדרגות שונות, בשיטה רציפה או בשיטת רשת.

הבהרה – רוב המצולמים באתר לאחר הטיפול בלייזר הם בעלי עור מבריק. הברק מקורו בשימוש ברטין A ובקרם לחות לפי המלצת דר' כהן. הטיפול עצמו בלייזר לא גורם לעור להראות מבריק.

למי מיועד הטיפול ?

הטיפול מיועד בכל גיל למי שסובל מצלקות פצעי בגרות, כתמי פגמנט, קמטוטים, צלקות אקנה, התעבות של העור ונגעים שטחיים בעור. נתן לטפל בכל הפנים או בחלק מהם, בהתאם למצבו ולרצונו של המטופל. לדר' כהן הכרות של למעלה מעשרים שנים עם טכנולוגיית הלייזרים מסוג דו-תחמוצת הפחמן ולייזר הבזקי. הוא פרסם מאמרי מחקר בנושא לייזר בעיתונים בין-לאומיים.

בתמונה: שיפור במראה עור מקומט (משמאל) אחרי טיפול אחד בלייזר (מימין, אחרי הטיפול):

עור מקומט אחרי טיפול אחד בלייזר

למה לייזר פילינג?

פילינג (קילוף של העור) נתן לבצע באמצעות חומרים כימיים כמו חומצת פירות או פנול או באמצעות לייזר. דר' כהן מעדיף את השימוש בלייזר בגלל שהוא הכי מדוייק, מתאים גם לבעלי עור כהה ולא יוצר את מראה "פני החרסינה" האופייני לחלק מהטיפולים בחומרים כימיים. כמו כן, הטיפול בלייזר נעשה בהרדמה מקומית ואיננו משפיע על פעולת הלב (סיכון הקיים בפילינג עם פנול).

לייזר פילינג לפני ואחרי

יעל. עברה פילינג עמוק בלייזר לטיפול בצלקות. בתמונה משמאל, המצב לפני הטיפול. מימין, שנתיים לאחר הטיפול בלייזר.

פילינג עמוק בלייזר לטיפול בצלקות

"הי ד"ר כהן, הנה התמונות היותר אמיתיות מכל הצדדים אשמח אם תשים באתר שלך אגב נתתי לך קרדיט גדול על כל התמיכה ומה שעשית לי לאורך כל הדרך בפייסבוק. יעל"

פרטי הטיפול בלייזר פילינג

ראשית המטופל עובר יעוץ ואבחון יסודי אצל ד"ר כהן. דר' כהן יבחר עבורכם את הטיפול המתאים ואת אורך הגל המתאים: פילינג קטיפה, בינוני, עמוק, שילוב עם צריבת כלי דם, שיטה רציפה או שיטת רשת (מכונה גם פיקסל, פרופרקשן, מטריקס ועוד). הטיפול אורך כ 20 דקות ונעשה בהרדמה מקומית עם הרגעה במרפאה של דר' כהן. התוצאות מרשימות מאוד אך דורשות טיפול מקומי משלים עם קרמים. ברוב המטופלים נתן לצאת מהבית 7 ימים לאחר הטיפול. העור הוא אדום בתחילה ויש לכסות אותו עם מייק אפ. לאחר שבוע עד שישה שבועות (תלוי בעומק הטיפול) עור הפנים הופך לבהיר ודומה לעור הצוואר. נתן לבצע טיפול באזור מוגבל ובשלבים כדי לקצר את העיסוק הקשור בהחלמה (לדוגמא, רק באזור המצח או באזור צלקות בלחיים). נתן לטפל בלייזר גם באזור הצוואר והמחשוף.

שלבי ההחלמה אחרי לייזר שטחי לפנים

לייזר קטיפה לפני טיפוללייזר קטיפה אחרי שעה

לייזר קטיפה אחרי יוםלייזר קטיפה אחרי שבוע

הטיפול בלייזר מתחלק ל 3 דרגות לפי עומק הפעולה של הלייזר:

פילינג שטחי (קטיפה) – כולל את האפידרמיס (שכבה צהובה בשרטוט). משמש לשיפור כתמי פגמנט, קמטים קטנים ומחליק את העור. נתן לבצוע מספר פעמים בשנה, מקנה לעור מראה זוהר, חלק, מתוח וצעיר. הגלדים נעלמים תוך 3 ימים האודם נעלם תוך 2 שבועות. חופש דרוש – 5 ימים (מתאים לסוף שבוע). טיפול זה מכונה גם לייזר קטיפה.

שכבות העור:

שכבות העור

מראה העור לפני הטיפול בלייזר קטיפה

מראה העור לפני הטיפול בלייזר שטחי.

עור לפני ואחרי טיפול בלייזר קטיפה

מראה העור לפני הטיפול וחודש אחרי טיפול בלייזר שטחי.

פילינג בינוני – כולל את האפידרמיס ודרמיס שטחי (שכבות צהובה וכחולה בשרטוט). משמש לשיפור כתמי פגמנט, קמטים קטנים ובינוניים ומחליק את העור. נתן לבצוע פעם בשנה, מקנה לעור מראה זוהר, חלק, מתוח וצעיר. הגלדים נעלמים תוך 6 ימים האודם נעלם תוך 4 שבועות. חופש דרוש – 7 ימים (לדוגמא – מתאים לסוף שבוע בשילוב עם חופשת חג).

פילינג עמוק – כולל את האפידרמיס ודרמיס עמוק (שכבות צהובה, כחולה ורוב האדומה בשרטוט). משמש לשיפור צלקות אקנה, כתמי פגמנט, קמטים קטנים ועמוקים ומחליק את העור. נתן לבצוע פעם בשנה ברמה עמוקה או מספר פעמים בשיטת פיקסל. הטיפול מקנה לעור מראה זוהר, חלק, מתוח וצעיר. הגלדים נעלמים תוך 7 ימים האודם נעלם תוך 6 שבועות. חופש דרוש – 14 ימים. הפילינג העמוק או פילינג השטחי הם חלק מכל ניתוח מתיחת פנים שמבצע דר' כהן.

פילינג עמוק

מראה העור לפני הטיפול ושלושה חדשים אחרי פילינג עמוק לטיפול בצלקות פצעי בגרות.

פילינג לייזר רשת – זה טיפול חדשני המשלב את את היתרונות של כמה שיטות. השיטה מכונה גם פיקסל, פרופרקשנל, מטריקס ועוד. מדובר בפילינג עמוק בצורת רשת המאפשר להשיג את היתרונות של קילוף עמוק עם החלמה קצרה מאוד.

תוצאות טיפול אחד בצלקות אקנה באמצעות לייזר פיקסל צלקות בלחי ימנית. שיפור אחרי טיפול אחד בלייזר פיקסל בתמונה בצד ימין. הצלקות פחות עמוקות והעור יותר חלק. זמן ההחלמה הדרוש הוא כחמישה ימים. מספר הטיפולים הדרוש חמישה עד עשרה להשגת שיפור משמעותי בעור.

נתן לראות את השיפור בעור הפנים עם אקנה אחרי שלושה טיפולי פיקסל

טיפול בלייזר פיקסל והזרקה של חומר מילוי הביא להפחתה משמעותית בקמטים סביב הפה. האודם חולף תוך כשישה שבועות.

את הטיפול בלייזר יש להשלים עם טיפול בקרמים!

תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים

כמו בכל טיפול רפואי, גם בטיפול זה ישנם סיכונים וסיבוכים אפשריים כגון: נפיחויות, פריחה וכו'. תופעות הלוואי ידונו בהרחבה עם ד"ר כהן לפני הניתוח. לאחר טיפול בלייזר יתאים לכם ד"ר כהן קרמים במרשם רופא לפי שלב ההחלמה. מטופלים הסובלים מהרפס (שלפוחיות חום) צריכים לקבל טיפול מונע לפני ואחרי הטיפול בלייזר. הטיפול בלייזר נחשב למדוייק ולבטוח ביותר בהשוואה לשיטות הפילינג האחרות.

לקריאה על טיפול הלייזר של העתונאית שרית ישי לוי

לקריאה על הטיפולים המשלימים

לתמונות לפני ואחרי פילינג בלייזר

לכתבות על המרפאה של ד"ר מאיר כהן

לקריאה של מכתבי המטופלים

למחירון הטיפולים פילינג בליזר

לפני יצירת קשר חובה לקרוא את טפסי ההסכמה לטיפולים /ניתוחים

בודק...