לייזר – רשת Pixel

לייזר – רשת Pixel

שנים רבות אני אומר לחלק מהפונים אלי כי עליהם לחכות בסבלנות לחידושים טכנולוגיים כדי לקבל פתרון לבעיה האסתטית שלהם. לייזר הרשת או Pixel שהכנסנו לטיפולי המרפאה, מהווה פריצת דרך בטיפול בעור. לייזר הפיקסל משמש להסרת כתמים, מתיחת עור הפנים, הסרת קמטוטים בעפעפיים תחתונים, טשטוש כתמי פגמנט, טישטוש צלקות ושיפור סימני מתיחה. לרוב יש צורך בשלושה טיפולים בהפרש של 4-6 שבועות.

לייזר הרשת Pixel

בתמונה למטה: משמאל, עפעף תחתון לפני טיפול בלייזר. בעפעף יש ארבע בעיות: נפיחות, שקע בחלק התחתון, עור מקומט וצבע כהה. מימין, פתרון של ארבעת הבעיות באמצעות טיפול לייזר.

לפני ואחרי טיפול ברשת פיקסל

בתמונה למטה מראה חמישה ימים לאחר טיפול ברשת פיקסל Pixel בעור הזרוע (הגדלה פי 40). נתן לראות מוקדים זעירים של טיפול ובינהם תאי עור תקינים. סביב מוקדי הטיפול יש אודם המעיד על תהליך ההתחדשות של העור. 

טיפול ברשת פיקסל Pixel

בתמונה למטה טיפול בלייזר רשת פיקסל Pixel בצוואר – לייזר הרשת יוצר רשת של נקודות זעירות. בין אזורי הטיפול יש עור תקין המבטיח החלמה מהירה. המראה לאחר הטיפול היא רשת עדינה של נקודות אדומות וחומות.

טיפול בלייזר רשת פיקסל

הגדלה של אזור הטיפול בצוואר- נתן להבחין ברשת עדינה של נקודות.

טיפול בצוואר בלייזר פיקסל

מראה עור הזרוע 30 דקות לאחר טיפול בלייזר רשת.

30 דקות לאחר טיפול בלייזר רשת

מראה אזור הטיפול בזרוע לאחר 7 ימים.

טיפול בזרוע בלייזר רשת לאחר 7 ימים

מראה אזור הטיפול בזרוע לאחר 14 ימים. נתן להבחין בנקודות אדומות שהם מוקדי התחדשות של העור. ההחלמה לא מלווה בהפרשות ואיננה דורשת טיפול מיוחד למעט מרחת קרם לחות פעמיים ביום.

טיפול בזרוע בלייזר רשת לאחר 14 ימים

 

לכתבות על המרפאה של ד"ר מאיר כהן

לקריאה של מכתבי מטופלים

הסרת שיער בלייזר

לפני יצירת קשר חובה לקרוא את טפסי ההסכמה לטיפולים /ניתוחים

בודק...