הרמת חזה

הרמת חזה

שדיים נפולים יכולים להיות כתוצאה מלידות והנקות שרוקנו את השד וגרמו להתרקנותו ונפילתו, או כתוצאה מהזדקנות הגוף. בד"כ הניתוח מלווה בהקטנת החזה.

שדיים נפולים, מעבר להיותם פחות אסתטיים, עלולים לגרום לעומס על הגב, גירודים וגירויים בעור המכוסה ע"י השד, בעיות בהתאמת חזייה, אי נוחות בלבישתה וחוסר איזון של הגוף.

למי מיועד ניתוח הרמת חזה?
נשים שהחזה שלהם התרוקן ונפל בשל לידות והזדקנות או נשים שהחזה שלהם גדול ונפול וסובלות מכך. נשים המעוניינות להשיג חזה זקוף ונשי.

מהלך ניתוח הרמת חזה

ראשית המטופלת עוברת ייעוץ ואיבחון יסודי אצל ד"ר כהן.

ניתוח הרמת חזה זה מבוצע בהרדמה מקומית עם הרגעה או מלאה בחדר ניתוח.

במהלך הניתוח נעשה חתך רק סביב הפטמה (כמו בתמונה בראש העמוד) או גם באמצע החלק התחתון בשד, ודרכו מורחקים שומן עודפי עור. בהמשך הפטמה אף היא מורמת ומועברת לחלק גבוה יותר של השד המורם.

לאחר הניתוח תועברי לחדר התאוששות, ולאחריו תופני להשגחה במרכז הרפואי. במהלך השבוע הראשון תהיי חבושה, וביממה הראשונה תחוברי לצינור ניקוז כדי להרחיק הפרשות. לאחר כ-3 חודשים ניתן יהיה לראות את השד בצורתו החדשה.

תופעות לוואי וסיבוכים אפשריים

בניתוח זה נותרות צלקות במקום החתך. לעיתים צלקות אלו מיטשטשות, אולם לא ניתן להעלימן לחלוטין.

כמו בכל ניתוח וטיפול רפואי, גם בניתוח זה ישנם סיכונים וסיבוכים אפשריים כגון: שטפי דם, נפיחויות, כאב, התקשות, חוסר יכולת להנקה בעתיד, חוסר תחושה וכו'. תופעות הלוואי ידונו בהרחבה עם ד"ר כהן לפני הניתוח.

לכתבות על המרפאה של ד"ר מאיר כהן

לקריאה של מכתבי המטופלים

למחירון הטיפולים הרמת חזה

ניתוחי חזה

לפני יצירת קשר חובה לקרוא את טפסי ההסכמה לטיפולים /ניתוחים

Related Projects

בודק...