נגישות, בטיחות וציוד

נגישות – מרפאת ד״ר כהן נמצאת בקומה 21 של מגדל משה אביב ברמת גן. הבניין והמרפאה מונגשים בהתאם לדרישות המחמירות ביותר מבחינת מעברים, דלתות מעליות, חדרי שירותים, חניה וכל מרכיב אחר הנדרש ע״פ דין להפעלה של מוסד ציבורי. מרפאת ד״ר כהן נבדקה על ידי משרד הבריאות מבחינת נגישות והיא עומדת בכל הדרישות שנקבעו בדין הישראלי. במידה ואתם זקוקים לסיוע מיוחד, צוות המרפאה יוכל לעמוד לרשותכם בתיאום מראש.

מבחינת נגישות במרפאה חדר ניתוח מאובזר היטב המצוייד במיטב הציוד הכירורגי הסטרילי המאפשר לבצע בביטחון ניתוחים בפיקוח משרד הבריאות. ברשותנו מכשירי לייזר משוכללים המאפשר לבצע בהרדמה מקומית עם קרם, פילינג של העור והסרה של נגעים ללא תפרים וללא דימום.

הבטיחות שלכם חשובה לנו ביותר. לכן, בחדר הניתוח יש מוניטור, מד לחץ דם, מד רמת חמצן בדם ומד דופק כל זאת בהתאם לדרישות משרד הבריאות. כמו כן, ברשותנו ציוד ניטור והחייאה מלא כולל עירוי נוזלים, ציוד הנשמה ודפיברילטור. כל המערכות מגובות בגנרטור ובתמיכה לשעת חירום. מגדל משה אביב הוא אחד המגדלים הממוגנים ביותר בעולם.

ד"ר כהן עובר השתלמויות בטיפול רפואי דחוף והחייאה והוא שימש שנים רבות רופא מוטס ביחידת החילוץ של חיל האוויר.

הצוות המלווה את ד"ר כהן הוא בעל הכשרה מלאה בחדר ניתוח. הוא עובד בבתי החולים המובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית. החיוך של צוות האחים והאחיות ילווה אתכם לפני הטיפול ובהתאוששות.

בודק...