ברוכים הבאים למרפאה של ד"ר מאיר כהן, הגעתם למקום הנכון.  זו המרפאה הפרטית הראשונה בישראל בכירורגיה פלסטית הכוללת חדר ניתוחים וטיפולי רפואה אסתטית בהרדמה מקומית. המרפאה מורשית לבצע טיפולים וניתוחים בכירורגיה פלסטית ואסתטית  וכוללת מלבד ד"ר מאיר כהן שהוא מומחה בכיר לכירורגיה פלסטית ויו"ר איגוד המנתחים הפלסטים בישראל, רופאים מומחים מובילים.

בטיחות וציוד

במרפאה חדר ניתוח מאובזר היטב המצוייד במיטב הציוד הכירורגי הסטרילי המאפשר לבצע בביטחון ניתוחים בפיקוח משרד הבריאות. ברשותנו מכשירי לייזר משוכללים המאפשר לבצע בהרדמה מקומית עם קרם, פילינג של העור והסרה של נגעים ללא תפרים וללא דימום.

קראו עוד

כירורגיה פלסטית

הודות לטכנולוגיות חדשות והניסיון המצטבר של הפלסטיקאים, נתן היום להשיג באמצעות הכירורגיה הפלסטית והאסתטית שיפור ניכר באיכות החיים עם שיעור סיבוכים נמוך ושביעות רצון גדולה.

קראו עוד

אני מאמין שלנו

בבית החולים אני מטפל בתינוקות, ילדים ובני נוער הסובלים מבעיות בצורת הגוף מלידה או לאחר פציעה וזקוקים לטיפול שאיננו מבחירה, אלא מתוך צורך רפואי להראות ככל בני האדם.

קראו עוד

מה אומרים עלינו

המלצות היישר מפי המטופלים שלנו.

ובקצרה…

לכל הצוות הנהדר ובעיקר לדר כהן, המון תודה על הטיפול המסור, על היחס, על הגשמת החלומות...- איילת ארליך
תודה מקרב לב רופא יקר על טיפוך המסור. על יחסך המיוחד, עם אישיות נעימה לכל מטופל, על הקניית תקווה, שלווה וביטחון... בצניעות וענווה אומר - כי הנך רופא חלום, יקר יותר מערכו של יהלום...- משה ויצמן
לאחד היחיד והמיוחד - דר מאיר כהן. תודה - על שבכל בוקר החיוך עולה על פני כשבראשי משתקפת מולי אשה עם ``בטן שטוחה`` והשמחה הזאת עושה לי את היום כל יום ויום מחדש. ועל כך שבגילי הסובב את ה7- אני מרגישה לפחות כמו בת 30- ל.ב
הרגשתי בטוחה במרפאה שלך. סמכתי עליך והתוצאה היא נהדרת. מרגישה שנפתחו פני אפשרויות חדשות. תודה רבה!- סוניה דוידסון
לד``ר כהן היקר, אני מתאמן בחדר כושר שלוש פעמים בשבוע ומקפיד על תזונה נכונה. למרות שאני שרירי ויש לי אפילו קוביות בבטן, לא הרגשתי נוח להסיר את החולצה בים או בבריכה בגלל הפטמות הבולטות. הסברת לי שזו גניקומסטיה ושתמיס אותה באמצעות גלי קול. הטיפול היה קצר והתוצאה נהדרת. מצרף תמונה בחוף הים. הפעם בלי חולצה:) מודה לך מאוד- אוהד נחושתן

המרפאה של ד"ר מאיר כהן היא המרכז הרפואי הראשון בישראל המחזיק את מכשיר הוייזר לחיטוב ועיצוב הפנים והגוף באמצעות אולטראסאונד   VASER LIPO   VASER LIPO HIGH DEF.

 


ד"ר מאיר כהן בעל נסיון רב בשימוש בטכנולגיית המסת שומן ורקמת גניקומסטיה בגלי קול והכשיר דורות של מומחים בכירורגיה פלסטית בחדר הניתוח.

ד"ר מאיר כהן הוא מנתח פלסטי בכיר ואחד המובילים בארץ בכירורגיה פלסטית. לד"ר מאיר כהן נסיון בניתוחים פלסטיים בארץ ובחו"ל בבתי חולים ומוסדות מובילים בתחום הניתוחים הפלסטיים. משנת 2017, ד"ר כהן הוא יושב ראש איגוד המנתחים הפלסטים בישראל.

במרפאה של ד"ר כהן שמים את הדגש על טיפול אישי מקצועי וברמה הגבוהה ביותר, עד לתוצאה הרצויה. כל ניתוח פלסטי מבוצע בסיוע של צוות תומך לפלסטיקאי מהשורה הראשונה.