שימושון


שימושון אינטרנטי לאתרים מומלצים ברשת...

ניתוחי חזה

החזה משמש תפקיד מרכזי מאוד בדימוי העצמי  של כל אישה כמעט. מיתוס החזה כסמל לנשיות מטופח היטב בתרבות המערבית, כשתעשיית הקולנוע, על שלל כוכבותיה שופעות החזה, ותעשיית הפרסום האופנה וסוכנויות דוגמנות מעצבות למעשה מעין סטנדרטים חדשים של נשיות. זה לא מפתיע אם כן שבתעשיית הניתוחים הפלסטיים ניתוחי חזה על צורותיהם וגווניהם השונים מהווים את קטגוריית הניתוחים הנפוצה ביותר. קיים מגוון גדול למדי של ניתוחי חזה – שיכולים להתחיל מניתוחים זעירים יחסית כמו שינוי גודל הפטמה, ועד לשינוי טוטאלי של צורת החזה המקורית. לנוחיותכן, הכנו סקירה קצרה של כמה מניתוחי החזה הפופולאריים ביותר.

ניתוחי הגדלת חזה -  אם ניתוחי חזה הם הפופולאריים ביותר בעולם הניתוחים הפלסטיים, הרים שניתוחי הגדלת חזה הם הניתוחים הנפוצים ביותר בקטגוריית ניתוחי חזה. ניתוחי הגדלת חזה לא מאפשרים רק לעצב מחדש את גודלו של החזה אלא גם את צורתו הכללית. זאת הודות לעובדה ששתלי הסיליקון המשמשים לניתוחי הגדלת חזה, מגיעים בכל צורה כמעט שתוכלו לדמיין. שתלי הסיליקון המשמשים להגדלת החזה הם מאוד נעימים למגע , ובטוחים מאוד לשימוש הודות להתקדמות הטכנולוגית בתחום.

ניתוחי הקטנת חזה – ניתוחי חזה מבוצעים לא מעט גם על מנת להקטין את גודלו. לא מעט נשים סובלות מחזה גדול אשר אינו פרופורציונאלי לגופן ומבקשות להקטינו. כמו כן, חזה גדול מהווה מעמסה טורדנית ללא מעט נשים, ולסבול כתוצאה מנטל החזה מכאבי גב וצוואר, ובמקרים קיצוניים אף לפתח עקמת. ניתוחי הקטנה חזה אם כן משמשים לצרכים אסתטיים ובריאותיים בו בזמן.

הרמת חזה – הפעם מטרת הניתוח היא לא לשנות את גודל החזה כי אם לשפר את יכולות ההתמודדות שלו עם כוח הגרביטציה. עם השנים הגוף נוטה להזדקן, החזה הנשי כמו איברים אחרים מתחילים לצנוח אט אט והמראה המוצק שלהן נעלם ככל שחולף הזמן. חזה נפול נפוץ גם כתוצאה מתקופות הנקה ארוכות אשר לא מטיבות עם החזה. ניתוח חזה לצורך הרמתו הוא פשוט מאוד ביחס לניתוחי חזה לצורך הגדלה או הקטנה. מה שאומר מבחינתך – פחות כאבים בעקבות הניתוח ותקופת החלמה מהירה יותר.

ניתוחי חזה הם חלק מעולם מגוון והוזכרו כאן רק כמה מניתוחי החזה הפופולאריים ביותר. קיים עוד מגוון רחב של ניתוחי חזה כגון, שחזור חזה (לרוב בעקבות כתוצאה מכריתת השד בעקבות מחלת הסרטן, ניתוחי פטמות, ניתוחי חזה לשדיים לא סימטריים, ואפילו ניתוחי חזה לגברים, לרוב לצורך הקטנתו.

המשך שימושון...
האתר אסף וריכז עבורכם מגוון ומבחר אתרים בתחומים שונים. בעזרת שימושון זה תוכלו להגיע בקלות ובנוחות לאתרים שונים בארץ המספקים מידע רלוונטי במגוון נושאים וקטגוריות כגון:  טיפוליים אסתטיים, ניהול השקעות, תיירות ועוד.
אנו אוספים את הקישורים בצורה אובייקטיבית ודואגים שיהיו רלוונטיים לשימושכם.

מומלצי המרפאה בתחומים אסתטיקה, בריאות וטיפוח:

טיפולים אסתטיים במרפאה פרטית - מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה כגון: הגדלת חזה, שאיבת שומן, הסרת שיער בלייזר, הזרקות בוטוקס, מיני מתיחת פנים ועוד..

דר' ירדן גולדשטיין מרפאת שיניים בתל אביב מובילה בחדשנות ברפואת שיניים בישראל. המרפאה הראשונה המאפשרת רפואת שינים מותאמת אישית - הוליסטית ורפואת שיניים בחומרים שאינם מזיקים - סתימות לבנות, אלמגם וללא שימוש בכספית.

פורטל - Plastika.co.il מאמרים ומידע על ניתוחים פלסטיים ומגוון של טיפולי אסתטיקה כגון - הגדלת חזה, הסרת שיער, הסרת משקפיים, בוטוקס ועוד...

מרפאת שיניים 'יתיר' בכפר סבא מתמחה בטיפולי שיניים אסתטיים בטכנולוגיות מתקדמות. בין השאר מבוצע במרפאה, יישור שיניים שקוף למבוגרים בשיטת אינויזליין.

פאסיל
- מייבאת מוצרי טיפוח ובריאות. מוצרים חדשניים לתינוקות  ומוצרי ספא חדשניים, קונכיות חמות - Lava Shells, לשיטת טיפול חדשה בארץ "עיסוי קונכיות חמות" תחליף יעיל וחסכוני יותר מאבנים חמות.

זוג או פרד - מכון לייעוץ מקצועי המתמחה במתן ייעוץ של פסיכולוגים בטיפולים זוגיים, קבוצתיים, אישיים וקבוצות תמיכה.
פרונמל - צחצוח שיניים במברשת שיניים סנסודיין פרונמל מעוצבת להגנה על אמייל השן וניקיון הפה. 


מומלצי המרפאה בתחומים קידום אתרים ואינטרנט:


 שיווק, קידום ופירסום אתר האינטרנט במנועי חיפוש הוא תהליך חשוב, מקצועי והכרחי שמטרתו היא להגביר את החשיפה לאתר ולהגדיל את מספר ואיכות הגולשים הנכנסים לאתר. סמארט קום אס.אי.או - חברה המתמחה בשירותי שיווק באינטרנט וקידום אתרים באינטרנט. מעסיקה מומחי קידום אתרים.


מנגל
שלטים -  מפעל המוביל בארץ בהפקת שלטי פלריג, "תראה אותנו כולם יראו אותך"

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים
אין המידע שבאתר מהווה תחליף לפגישת יעוץ עם הרופא, המידע שבאתר הוא מידע כללי ובכל מקרה יש להתייעץ עם רופא ולעקוב אחר הוראותיו
    

ניתוחי חזה | ניתוח אףמתיחת פנים | בוטוקס | גניקומסטיהכירוגיה פלסטית | שאיבת שומן מהמותניים | הסרת שיער בלייזר | מתיחת בטן | מילוי קמטים 
העלמת קמטים | הזרקת שומן | עיבוי שפתיים | ניתוח עפעפיים | הצמדת אוזניים | מיני מתיחת פנים | הסרת שיער לילדים  |  מרכז רפואי